Współpraca, doradztwo i szkolenia

Współpraca

Just Perfect 5.0 jest harmonijnym połączeniem osobistego bloga i gościnnej przestrzeni dla tematów redagowanych przez moich gości i przyjaciół – ekspertek i ekspertów z różnych branż. To również ciekawe wywiady, spotkania, porady.

Nasi czytelnicy znajdą u nas ciekawe artykuły z zakresu urody, mody, kultury, psychologii, rozwoju osobistego i biznesu czy tematów kulinarnych i tych dotyczących ciekawych miejsc do odwiedzenia. Są też tematy trudne, takie jakiś doświadczamy na codzień : rozstania, bolączki, ale też optymistyczne, o nowych relacjach, zmianach.

Bo piszemy o tym co nas zachwyca. Inspirujemy, zachęcamy do refleksji i zmian. To różnorodne problemy i perspektywy, fakty i eksperckie opinie, wyrażane z poszanowaniem odmiennych poglądów.

Po 5 miesiącach* istnienia blogoportalu możemy pochwalić się rezultatami:

25.000 unikalnych użytkowników
5.000 użytkowników średnio miesięcznie
91% to kobiety
52,5% użytkowników jest w wieku 35-54 lat

* * *

*dane za okres 13.11.2020-13.04.2021

Docenili nas :

Na naszym blogoportalu dzielimy się wiedzą, doświadczeniami oraz zachęcamy do poznawania życia w całym jego pasjonującym spektrum:

-uważnie zanurzamy się w tematach związanych z codziennością 

-inspirujemy do wykraczania poza utarte schematy i podążania nowymi ścieżkami 

-oswajamy zmiany, które nieustannie zachodzą wokół nas

Inicjatorką i koordynatorką projektu Just Perfect 5.0 jest ekspertka w zakresie marketingu i biznesu z 26 letnim doświadczeniem w branży oraz zbudowanymi relacjami B2B i znajomością B2C, co ułatwia budowanie i dotarcie do grupy odbiorców oraz zrozumienie potrzeb partnerów biznesowych.

Jeśli taka tematyka jest ci bliska, zapraszamy do współpracy z Just Perfect 5.0. Możliwe formy współpracy z Just Perfect 5.0 : posty i artykuły sponsorowane, reklama, wywiady, testy i recenzje produktów, kreatywne kampanie tematyczne.
Napisz na adres: kontakt@justperfect.pl z dopiskiem „Współpraca” w tytule maila.
DORADZTWO I SZKOLENIA Z EKSPERTAMI LUB INDYWIDUALNE
Dorota Chociszewska-(nie)Perfekcyjna
autorka i koordynatorka justperfect.pl

Od 26 lat zajmuję się marketingiem, strategicznym zarządzaniem oraz doradztwem w zakresie rozwoju biznesu.

Specjalizuję się w branży beauty & lifestyle. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń typu konferencje, spotkania oraz szkolenia biznesowe. 

W ramach Just Perfect 5.0, wraz z ekspertami przygotowałam program szkoleń biznesowych w zakresie: strategii i zarządzania, psychologii przywództwa i motywacji, zarządzania zmianą, pobudzania kreatywności, implementacji nowych technologii oraz zarządzania energią w biznesie.

Jeśli czujesz, że mogę w jakiś sposób pomóc Ci w realizacji twoich celów, zgłoś się do mnie. Prowadzę również szkolenia i doradzam małym i dużym firmom w marketingu, sprzedaży i komunikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz. Po określeniu Twoich potrzeb, przygotuję szkolenie „uszyte na miarę”.

Napisz na kontakt@justperfect.pl

Zasady dotyczące KONKURSU #KSIĄŻKA OD JUST PERFECT 

 • – Organizatorem konkursu jestem ja, właścicielka justperfect.pl.
 • – Konkurs #Książka od Just Perfect trwa od 27 lipca do 09 sierpnia 2021
 • – To nie jest gra losowa, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Napisz czym jest dla Ciebie powieść trzymająca w napięciu”
 • – Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, bezpośrednio pod postem na facebooku.
 • Przeczytać mój wywiad z Marcinem Falińskim, pisarzem + jeszcze 1 dowolny materiał na stronie justperfect.pl. Zależy mi abyś pozostał/a na stronie min. 3 minuty (tego nie sprawdzę, ale mam do Ciebie zaufanie 🙂 )
 • Opowiedzieć o justperfect.pl, chociaż 1 koleżance ( tego nie sprawdzę, ale będzie mi miło). 
 • – Nagrodą jest 1 z 4 książek duetu Marcin Faliński – Marek Kozubal „Operacja Retea” z ich autografem. Fundatorem nagród jest wydawnictwo Czarna Owca.
 • – Ogłoszenie wyników do 16 sierpnia 2021, na facebooku justperfect_5.0.
 • – Zwycięzców wybiorę sama, na podstawie najciekawszych odpowiedzi.
 • – Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na podanie danych do wysyłki.

Wysyłka książek, bezpośrednio przez Wydawnictwo Czarna Owca, tylko na terenie Polski. Facebook i Instagram nie mają z tym konkursem nic wspólnego.