Współpraca i doradztwo

Współpraca

Just Perfect 5.0 jest harmonijnym połączeniem osobistego bloga i gościnnej przestrzeni dla tematów redagowanych przez moich gości i przyjaciół – ekspertek i ekspertów z różnych branż.

Nasi czytelnicy znajdą u nas ciekawe artykuły z zakresu urody, mody, kultury, psychologii, rozwoju osobistego i biznesu czy tematów kulinarnych i tych dotyczących ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Bo piszemy o tym co nas zachwyca. Inspirujemy, zachęcamy do refleksji i zmian. To różnorodne problemy i perspektywy, fakty i eksperckie opinie, wyrażane z poszanowaniem odmiennych poglądów.

Po 2 miesiącach* istnienia blogoportalu możemy pochwalić się wspaniałymi rezultatami:

9.000 użytkowników
92% to kobiety
54,5% użytkowników jest w wieku 35-54 lata

***

Docenił nas też o nas dwutygodnik „Viva”

*dane za okres 13.11.2020-16.01.2021

Viva z dnia 14 stycznia 2021

Na naszym blogoportalu dzielimy się wiedzą, doświadczeniami oraz zachęcamy do poznawania życia w całym jego pasjonującym spektrum:

-uważnie zanurzamy się w tematach związanych z codziennością 

-inspirujemy do wykraczania poza utarte schematy i podążania nowymi ścieżkami 

-oswajamy zmiany, które nieustannie zachodzą wokół nas

Inicjatorem i koordynatorem projektu Just Perfect 5.0 jest ekspertka w zakresie marketingu i biznesu z 26 letnim doświadczeniem w branży oraz zbudowanymi relacjami B2B i znajomością B2C, co ułatwia budowanie i dotarcie do grupy odbiorców oraz zrozumienie potrzeb partnerów biznesowych.

Jeśli taka tematyka jest ci bliska, zapraszamy do współpracy z Just Perfect 5.0. Możliwe formy współpracy z Just Perfect 5.0 : posty i artykuły sponsorowane, reklama, wywiady, testy i recenzje produktów, kreatywne kampanie tematyczne.
Napisz na adres: kontakt@justperfect.pl z dopiskiem „Współpraca” w tytule maila.
DORADZTWO I SZKOLENIA
Dorota Chociszewska-(nie)Perfekcyjna
autorka i koordynatorka justperfect.pl

Od 26 lat zajmuję się marketingiem, strategicznym zarządzaniem oraz doradztwem w zakresie rozwoju biznesu.

Specjalizuję się w branży beauty & lifestyle. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń typu konferencje, spotkania oraz szkolenia biznesowe. 

W ramach Just Perfect 5.0, wraz z ekspertami przygotowałam program szkoleń biznesowych w zakresie: strategii i zarządzania, psychologii przywództwa i motywacji, zarządzania zmianą, pobudzania kreatywności, implementacji nowych technologii oraz zarządzania energią w biznesie.

Jeśli czujesz, że mogę w jakiś sposób pomóc Ci w realizacji twoich celów, zgłoś się do mnie. 

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem tematycznym, napisz. Po określeniu Twoich potrzeb, przygotuję szkolenie „uszyte na miarę”.

Napisz na kontakt@justperfect.pl